• تماشا کنید: تصاویری از اسکین های هالووین کاراکترهای Overwatch منتشر شد

  Overwatch Halloween Terror 2017

  بازی Overwatch عنوانی موفق در سبک اکشن و تیراندازی اول شخص بوده و نبردهای آنلاین آن دارای بازیکنان بسیاری در سراسر جهان می باشد. حال و با نزدیک شدن به جشن زیبای هالووین , رویداد The Halloween Terror 2017 از روز پیش در بازی آغاز شده است و تا تاریخ ۱ نوامبر برابر با ۱۰ آبان ماه ادامه خواهد داشت.

  در این رویداد آیتم ها و مپ های بازی به شکل شبح وار در خواهند آمد و ویژگی های جذاب دیگری نیز به بازی افزوده خواهد شد. هم چنین اسکین های شخصیت های بازی نیز در این رویداد دچار تغییر و تحولاتی شده است تا به صورت کامل با مضمون جشن هالووین سازگاری داشته باشند. علاوه بر این موارد شرکت Blizzard برای کسانی که نتواسته اند تا آیتم های مخصوص هالووین سال پیش را دریافت کنند فرصتی قرار داده است تا آنها نیز از این محتوا بهره مند شوند.

  در ادامه میتوانید تصاویر اسکین جدید شخصیت های بازی به همراه ویدئو مخصوص رویداد The Halloween Terror 2017 را مشاهده نمایید:

  تریلر منتشر شده از رویداد The Halloween Terror 2017:

  منبع: تصاویری از اسکین های هالووین کاراکترهای Overwatch

  (0)(1)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.