• تماشا کنید: تریلری جدید از بازی Star Wars: Battlefront 2 منتشر شد

  Star-Wars-Battlefront-2

  بازی Star Wars: Battlefront 2 به سرعت در حال توسعه می باشد و یکی از بزرگ ترین عناوین در سال جاری خواه بود. در حالی که کمتر از دو ماه تا انتشار رسمی بازی باقی مانده است و ماه دیگر نسخه بتا بازی در دسترس طرفداران این عنوان قرار خواهد گرفت به تازگی استودیو DICE تریلری جدید از بازی را منتشر نموده است که در آن آقای جان بوئگا که در فیلم تحسین شده The Force Awakens نیز ایفای نقش کرده است حضور دارد.

  در تریلر منتشر شده حالت جدیدی نمایش داده می شود که اساسا جایگزین حالت Missions در نسخه نخست بازی Star Wars: Battlefront خواهد شد. حالت جدید بازی که حالت آرکید نام دارد در نسخه بتا بازی حضور خواهد داشت که در آن میتوانید در قالب یک تیم با هوش مصنوعی بازی مبارزه نمایید. هم چنین حالتی به نام Hero vs. many scenario در نسخه بتا بازی در دسترس می باشد که در این حالت کنترل Darth Maul را بر عهده خواهید گرفت و باید با لژیون های دشمن در نقشه Naboo’s Theed مبارزه نمایید.

  هم چنین در حالت آرکید میتوانید به صورت آزادانه سطح سختی و نوع کلاس مبارزه خود را انتخاب نمایید تا به صورت کامل با نوع گیم پلی بازی آشنا شوید و آماده تجربه نسخه نهایی بازی باشید. لازم به ذکر است که بازی Star Wars: Battlefront 2 در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷ برابر با ۲۶ آبان ۱۳۹۶ برای پلتفرم های PS4 , Xbox One و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

  منبع: تریلری جدید از بازی Star Wars: Battlefront 2

  (0)(1)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.