• انتشار دو بازی Doom و Wolfenstein 2: The New Colossus بر روی نینتندو سوییچ تایید شد

  Nintendo Switch

  شرکت Bethesda یکی از اولین حمایت کنندگان کنسول نینتندو سوییچ بوده است و با انتشار بازی The Elder Scrolls V: Skyrim در ماه نوامبر حمایت خود را به صورت عملی نشان خواهد داد. اما همکاری دو شرکت بتسدا و نینتندو تنها در انتشار این بازی خلاصه نخواهد شد و دو عنوان Doom و Wolfenstein II: The New Colossus نیز در حال توسعه برای این کنسول هستند.

  مطلبی که خواندید درست است. یکی از برترین عناوین تیراندازی در سه پلتفرم PS4 , Xbox One و PC یعنی بازی زیبا Doom به زودی و در سال جاری میلادی راهی کنسول نینتندو سوییچ خواهد شد و هر دو بخش تک نفره و چند نفره نیز در این نسخه حضور دارند. هم چنین بازی مورد انتظار Wolfenstein II در حال ساخت برای این کنسول بوده و در سال ۲۰۱۸ در دسترس دارندگان نینتندو سوییچ قرار خواهد گرفت.

  در صورت انتشار اطلاعات جدیدتر در رابطه با انتشار این دو بازی بر روی کنسول نینتندو سوییچ, اخبار آن در کمترین زمان ممکن بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

  منبع: انتشار دو بازی Doom و Wolfenstein 2: The New Colossus بر روی نینتندو سوییچ

  (۰)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.