• استودیو Treyarch به دنبال کارمندان بیشتر برای ساخت Call of Duty بعدی میباشد

  Treyarch-Call-of-Duty-2018

  در حالی که تمامی تمرکز رسانه ها و طرفداران بر روی بازی Call of Duty: WWII میباشد. استودیو Treyarch در سکوتی خبری در حال توسعه بازی جدیدی از سری Call of Duty میباشد.

  هر چند که اطلاعیه آنها برای جذب کارمند در جهت توسعه Call of Duty بعدی از چشم رسانه های دور نمانده است.

  طبق این اطلاعیه استودیو Treyarch به دنبال یک طراح سیستم های مبارزه بوده و به دنبال کسی است که دانشی عمیق در بخش اسلحه و فناوری های مدن نظامی داشته باشد. البته دانش در زمینه سلاح های گرم نکته عجیی نیست اما دانش در زمنیه فناوری های مدرن نظامی میتواند اطلاعاتی را به ما ارائه دهد.

  تصویر اطلاعیه استودیو Treyarch

  cod_treyarch_job_listing

  با توجه به اطلاعات به نظر میرسد که Call of Duty 2018 در بازه های تاریخی نخواهد بود و صد البته در دنیای آینده همچون بازی های Infinite Warfare و Black Ops 3 نیز رخ نخواهد داد. احتمال دیگر میتواند این باشد که استودیو Treyarch در حال ساخت Modern Warfare 2 Remastered Edition میباشد که البته این احتمال نیز بسیار کم است زیرا اگر ساخت نسخه ریمستر Modern Warfare 2 در دستور کار باشد این کار قطعا به استودیو Infinity Ward سپرده خواهد شد.

  در حال حاضر Treyarch و Activision هیچ گونه اظهار نظری در مورد Call of Duty 2018 نکرده اند. هم چنین سری بازی های Call of Duty تا ماه آوریل هر سال نمایشی نخواهند داشت. بنابراین تا آن زمان پیش بینی در مورد این موضوع نمیتوان کرد.

  بازی Call of Duty: WWII در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۷ برابر با ۱۲ آبان ۱۳۹۶ برای پلتفرم های Xbox One , PS4 و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

  منبع: استودیو Treyarch به دنبال کارمندان بیشتر برای ساخت Call of Duty بعدی میباشد

  (۰)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.