• جدیدترین بسته الحاقی بازی Call of Duty: Infinite Warfare ماه آینده منتشر می شود

  Call-of-Duty-Infinite-Warfare

  شرکت Activision به عنوان ناشر بازی Call of Duty: Infinite Warfare رسما اعلام کرد که چهارمین و آخرین بسته الحاقی این بازی ماه آینده برای دو پلتفرم Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

  لازم به ذکر است که نسخه PS4 این بسته الحاقی هفته آینده در دسترس دارندگان این کنسول قرار میگیرد.

  نام جدیدترین بسته الحاقی این بازی Retribution بوده و چهار نقشه جدید را به بخش مولتی پلیر بازی خواهد افزود. هم چنین فصل جدیدی از بخش زامبی بازی نیز در دسترس قرار میگیرد که The Beast from Beyond نام خواهد داشت و بازیکنان در آن باید به عنوان یکی از چهار بازمانده در سفینه فضایی متوقف شده با زامبی ها و دیگر دشمنان بازی مبارزه نمایند.

  بخش زامبی عنوان Call of Duty: Infinite Warfare دارای بخش های جذاب و فصل های هیجان انگیز و نفسگیری بوده و در نزد بازیکنان مورد توجه قرار گرفته است و با اضافه شدن فصلی جدید میتواند این روند را ادامه دهد.

  چهارمین و آخرین بسته الحاقی بازی Call of Duty: Infinite Warfare در تاریخ ۱۲ سپتامبر برابر با ۲۱ شهریور برای پلتفرم PS4 منتشر می شود. و نسخه Xbox One و PC آن در ماه اکتبر (مهر ماه) عرضه خواهد شد.

  منبع: بسته الحاقی بازی Call of Duty: Infinite Warfare

  (2)(0)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.