• معرفی بازیکنان برتر FIFA Mobile

  6361179383750323312935635

  FIFA Mobile هم اکنون منتشر شده و این بازی حول محور در اختیار گرفتن بهترین بازیکنان به منظور ارتقای تیمتان می‌گردد. پس بنابراین احتمالا دوست دارید بدانید که ستاره های واقعی این بازی کدام اند. در ادامه با ما همراه باشید تا شاید این اسامی به کارتان بیایند!

  به نظر می‌آید که بهترین راه برای تشکیل این لیست این است که بهترین بازیکن مربوط به هر پست را انتخاب کنیم ، تا یک تیم رویایی در FIFA mobile تشکیل دهیم. خواهید دید که در این لیست ۱۴ بازیکن قرار دارد؛ این به این علت است که در پست های میانه و حمله کمی فراوانی بازیکنان قدرتمند بیشتر می‌باشد. پس بیایید آنها را ذخیره بنامیم !
  در نظر داشته باشید که در این جا بازیکنان معمولی با بالاترین نمره در امتیازدهی بازیکنان قرار داده ایم.بنابراین در باره ی بازیکنان نسخه ی سفارشی و بازیکنان شخصی سازی شده ی موجود در مارکت صحبتی نمی‌کنیم و در این لیست جایی ندارند.

  در زیر این لیست را با ۱۴ بازیکن مشاهده می‌کنید. البته ممکن است بازیکنان قدرت مند دیگری هم باشند و در این لیست نباشند و این امر محتمل است. پس اگر احساس می‌کنید جای بازیکنی در این لیست خالی است در بخش نظرات مطرح کنید.

  لیست بازیکنان منتخب در پست های مختلف:

  ST & RF: Luis Suarez from Barcelona (88)

  CF: Carlos Tevez from Boca Juniors (84)

  LF: Dybala from Juventus / Griezmann from Atletico Madrid (85)

  LW: Cristiano Ronaldo from Real Madrid (90)

  RW: Lionel Messi from Barcelona (91)

  CAM: Kevin De Bruyne from Manchester City (84)

  CDM: Sergio Busquets from Barcelona (83)

  LM: Eden Hazard from Chelsea / Maro Reus from Borussia Dortmund (85)

  RM: Arjen Robben from Bayern Munich (86)

  CM: Luka Modric from Real Madrid(85)

  CB: Jerome Boateng from Bayern Munich (89)

  LB & LWB: David Alaba from Bayern Munich (83)

  RB & RWB: Philip Lahm from Bayern Munich (83/84)

  GK: Manuel Neuer from Bayern Munich (89)

  (46)(17)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. سلام. به جای اینکه گرافیک بازی از فیفا ۱۶ اندروید بهتر بشه بدتر شده اومده پایین تر مثل فیفا ۱۴ اندروید شده خیلی مصنوعی شده حالم گرفته شد وقتی دانلود کردم

  (۲)(۱۱)