• بازی FIFA Mobile منتشر شد

  2016-10-10-05-10-37-fifa-mobile

  بالاخره پس از مدتی انتظار و بلاتکلیفی شرکت EA Sports در توییتر خود اعلام کرد که عنوان FIFA mobile در همین هفته برای سیستم عامل های اندروید و ios منتشر خواهد شد و همچنین کاربران ویندوز فون نیز هم اکنون قادر به دریافت این عنوان می‌باشند.

  همانند بازی های قبلی FIFA mobile یک بازی شبیه سازی مدیریت تیم فوتبال می‌باشد که از امکانات بالایی در محتوا برخوردار است . جدا از سطح توانایی شما یا تجربه ی قبلی شما در اطلاعات مربی گری این بازی شبیه ساز برای کاربرانی در همه سطح از تجربه مناسب است. تیم خود را انتخاب کنید ، وارد یکی از لیگ ها شوید و با انتخاب های خود مسیر بازی تیمتان را عوض کنید تا پیروز میدان شوید.
  با بیش از ۳۰ لیگ ، ۶۵۰ تیم واقعی که می‌توانید از بین آن ها انتخاب کنید و ۱۷۰۰۰ بازیکن واقعی ‌، FIFA mobile یک بازی با امکانات بهبود یافته و آغشتته به مهارت می‌باشد. شما همچنین می‌توانید با محتوای به روز بازی های روز گام به گام با بازی ها و رویداد های زنده همگام باشید .
  اگر از دستگاه های اندروید یا ios استفاده می‌کنید به زودی قادر به دریافت این بازی خواهید بود و اگر جزء خانواده ی ویندوز فون هستید هم اکنون می‌توانید این بازی را از استور ویندوزفون دانلود نمایید.

  (۳۴)(۳)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.