• جاده در دستان توست | نگاهی به نمرات Asphalt 8

  Asphalt_8_Gamescom_Logo

  روز گذشته شاهکار جدید غول فرانسوی دنیای بازی موبایل یعنی Gameloft عرضه شد و این عنوان چیزی نیست جز Asphalt 8:Airborne حال خوب است نگاهی به نمرات این بازی داشته باشیم.

  اگر از همراهان همیشگی اندرویکده باشید می دانید که دیروز همزمان با عرضه بازی نقد آن نیز توسط همکار عزیزمان یعنی عرفان(E.R.L) برروی سایت قرار گرفت و  به آن نمره ۸ داده شد اما باید بگوییم که ظاهرا ایشان سخت گیر ترین منتقد این بازی بوده،چرا که این بازی با ۷ نقد منتشر شده توانسته ۴ نمره کامل بگیرد و با متای ۹۵ فعلا به عنوان بهترین بازی موبایل سال برسد.به نظر شما آخرین نسخه از شاهکار گیملافت می تواند انتظارات همگان را بر آورده کند؟

  و این هم نمره های این بازی:

   

  Apple’N’Apps ۱۰/۱۰

  Gamereactor Denmark ۱۰/۱۰

  TouchArcade ۱۰/۱۰

  MacLife ۱۰/۱۰

  ۱۴۸Apps ۹/۱۰

  Pocket Gamer UK ۹/۱۰

  Modojo ۹/۱۰

  شما می توانید نقد اختصاصی اندرویدکده از این بازی را در اینجا بخوانید.

  و همچنین این بازی را از اینجا می توانید در اندروید کده دانلود کنید.

  (۱)(۱)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. خیلی ممنون علیرضا جان :دی
  اضافه کنم که Portable Gaming Region هم بهش ۹٫۱ داده از ۱۰٫یه تیکه از نقدش هم اشاره کرده: I’m claiming Asphalt 8: Airborne sounds better than even NFS: Most Wanted for PS Vita.برای من خیلی عجیب بود این تیکش.
  http://portablegamingregion.com/reviews/asphalt-8-airborne-review-arcade-racing-at-its-best-portable-and-otherwise/

  (0)(0)
 2. دوست عزیز به نظرم کار درستی نیست که بخوام بازی اندروید رو با یک شاهکار مقایسه کنی نمیگم که asphalt شاهکار نیست خودم روی nexus 7 بازی کردم و خیلی هم باهاش حال کردم و بهش ۱۰ میدم ولی نمیشه مقایسش کرد با بازی مثل the last of us

  (0)(0)
 3. سایت های که به بازی the last of us نمره دادن با سایت هایی که به این بازی نمره دادن فرق دارن. اونوقت شما چطور یه بازی racing رو بایه بازی survivor-horror مقایسه مردی :دی

  (۰)(۰)
  • علیرضا رنجبر

   دوست عزیز این مقایسه صرفا بخاطر نمره هستش متاسفم که منظورم رو بد رسوندم بنده خودم هم TLOU رو بازی کردم و در شاهکار بودنش هیچ شکی ندارم نزدیک ۵۰ نقد کامل هم این رو نشون میده

   (۰)(۰)
 4. سلام
  نقد عرفان رو خوندم کامل بود مرسی از عرفان و سایت تون که به روز هستین.
  نمره بیشتر یه معیار سلیقه ای هست اما asphalt 8 رو ب هیچ عنوان نمیشه در رده بازی های بزرگ قرار داد چون سبک ثابت داره و نو آوری بازی هایی مثل the last of us یا ... رو نداره .
  گرافیکش هم هنوز جا واسه پیشرفت داره اما در سطح بازی های اندروید و کنسول های دستی خوبه
  در هر صورت نمره ۱۰ واسش زیاده و نمره میانگین ۷ بهترین نمره میتونه واسه این بازی باشه.

  (۰)(۰)