• ایسوس روز ۳۰ می یک کنفرانس مطبوعاتی خواهد داشت

  gsmarena_001

  یکی از کمپانی های محبوب در بازار اسمارت فون ها ، کمپانی مطرح ایسوس است. همه ما می دانیم، ایسوس عادت دارد تا از محصولات جدید خود و به خصوص از اسمارت فون هایش ، در مراسم کامپوتکس رونمایی کند. دیوایس هایی که احتمالا در کشورهای شرق آسیا از جمله، چین تاپیه ، تایوان و… به فروش و عرضه عمده خواهند رسید. اکنون، ما اطلاعاتی به دست آورده ایم که نشان می دهد این کمپانی و زیر برند آن یعنی Zen، قصد دارند تا در این مراسم از روزهای ۳۱ ماه می تا روز چهارم ماه ژوئن حاضر باشند. برای جزییات بیشتر به شما پیشنهاد می کنیم تا در ادامه با بخش خبری وبسایت اندرویدکده همراه باشید.

  اما پیش از رسیدن به تاریخ مورد نظر، کمپانی ایسوس در نظر دارد تا روز سی ماه می یک مراسم دیگر نیز برگزار کند. آن ها در یک مراسم، در روز سی ماه می، از یک اسمارت فون جدید به صورت رسمی رونمایی خواهند کرد. همچنین ، در وب سایت رسمی این کمپانی ، هم اکنون یک تایمر به چشم می خورد که نشان می دهد این اتفاق به زودی رخ خواهد داد.

  در روز ۳۰ ام ماه می سال جاری – یعنی ۲۳ روز دیگر ، به احتمال بسیار زیاد از گوشی هوشمند ایسوس زن فون ۳ در این مراسم به صورت رسمی رونمایی خواهد شد. اگر در این مراسم، باز هم اتفاقی نظیر رویداد معرفی گوشی هوشمند ایسوس زن فون ۲ رخ دهد، ما باید شاهد این باشیم تا از چندین و چند مدل از اسمارت فون جدید ایسوس، یعنی گوشی هوشمند ایسوس زن فون ۳  رونمایی شود.

  همچنین در جریان این مراسم ، ایسوس قصد دارد تا در کنار معرفی گوشی هوشمند ایسوس زن فون ۳ ، از چند تبلت از سری زن پد رونمایی کند. همچنین، چند لپ تاپ از سری زن بوک نیز به نمایش در خواهند آمد. اما احتمال می رود که شاهد رونمایی از زن واچ که یک ساعت هوشمند خواهد بود، نیز باشیم.

  اما شاید سوپرایز این مراسم جای دیگر باشد. زیرا احتمال دارد تا در مراسم معرفی گوشی هوشمند ایسوس زن فون ۳ ، ایسوس از زن وی آر، تکنولوژی داغ این روزها نیز رونمایی شود.

  همچنین شایعاتی وجود دارند که نشان می  دهد ایسوس قصد دارد تا از چند پردازنده از برند اینتل نیز رونمایی کند . در واقع گفته می شود در زن بوک هایی که رونمایی خواهد شد، از این قطعات جدید استفاده شده است. البته این خبر که در زن بوک های جدید، از پردانده و قطعات تازه معرفی شده اینتل استفاده خواهد شد، هنوز رسمی نیست.

  گوشی هوشمند ایسوس زن فون ۳ به گفته برخی منابع از سیستم عامل اندروید ۶٫۰ مارشمیلو بهره خواهد برد.

  (۰)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.