• قیمت سری اکسپریا ایکس سونی اعلام شد

  sony-is-replacing-the-xperia-z-series-with-the-xperia-x

  پیش خرید کردن اسمارت فون های مختلف از سری سونی اکسپریا ایکس در کشورهای اروپایی اصلا چیز جدیدی نیست. در بریتانیا البته این موضوع بیشتر از سایر نقاط قاره سبز صدق می کند. در این کشور در ماه مارس سال جاری میلادی شاهد این بودیم که سونی اکسپریا ایکس و سونی اکسپریا ایکس ای در این کشور عرضه شدند. اما به نظر می رسد که که قرار نیست تا شاهد عرضه گوشی هوشمند سونی اکسپریا ایکس پرفورمنس در بریتانیا و همچنین کشور آلمان باشیم. جزییات بیشتر را در بخش خبری وبسایت اندرویدکده دنبال کنید.

  اگر شما نیز خواهان خرید یک گوشی هوشمند سونی اکسپریا ایکس پرفورمنس هستید، باید بدانید که این گوشی هوشمند بهای بسیار بالایی دارد. زیرا امروز قیمت آن مشخص شده است. البته قیمت تعیین شده برای گوشی هوشمند سونی اکسپریا ایکس پرفورمنس از سوی سونی در کشورهای مختلف متفاوت است.  آن ها قصد دارند تا نسخه آنلاک شده گوشی هوشمند سونی اکسپریا ایکس پرفورمنس را در برخی کشورهای اروپایی نظیر فرانسه و هلند با قیمت ۶۹۹ یورو به فروش برسانند. درحالی که این قیمت و همین نسخه از گوشی هوشمند سونی اکسپریا ایکس پرفورمنس در ایتالیا و اسپانیا با قیمت ۷۲۹ یورو به فروش می رسد.

  سونی بالاخره پیش فروش گوشی هوشمند سونی اکسپریا ایکس پرفورمنس را در کشورهای اروپایی آغاز کرده است و از طریق فروشگاه های آنلاین قادر به انجام این کار هستید. البته این اتفاق تنها در صورتی رخ خواهد داد که شما در کشورهای فرانسه، ایتالیا، اسپانیا ، هلند و سوئد باشید.

  حمل و نقل گوشی هوشمند سونی اکسپریا ایکس پرفورمنس از اوایل ماه جولای میلادی آغاز خواهد شد. در واقع در روز چهارم جولای، تمامی افرادی که این اسمارت فون را پیش خرید کرده اند، گوشی های خود را دریافت کرده اند. گفتنی است که در ماه جولای، چهار ماه از نمایش رسمی گوشی هوشمند سونی اکسپریا ایکس پرفورمنس گذشته است.

  همچنین کمپانی سونی قیمت های اسمارت فون های سونی اکسپریا ایکس گوشی هوشمند سونی اکسپریا ایکس ای را نیز اعلام کرده است، زیرا پیش فروش آن ها آغاز شده است. مدل اصلی گوشی هوشمند سونی اکسپریا ایکس ای در اروپا با قیمت ۲۹۹ یورو عرضه خواهد شد. البته این قیمت در کشور اسپانیا به ۳۲۹ یورو خواهد رسید.

  در حالی که گوشی هوشمند سونی اکسپریا ایکس قیمت ۵۹۹ یورویی را به خود خواهد دید. در حالی که در اسپانیا شاهد قیمت ۶۲۹ یورویی خواهیم بود.

  گوشی هوشمند سونی اکسپریا ایکس در ماه می میلادی رونمایی خواهد شد. در واقع روز بیست و سوم ماه جاری میلادی روز معرفی این اسمارت فون خواهد بود. در حالی که گوشی هوشمند سونی اکسپریا ایکس ایکس ای تا روز بیستم ژوئن عرضه خواهد شد.

  (۱)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.