• انتشار گوشی تاشو توسط سامسونگ در سال ۲۰۱۷

  photo_2016-04-03_16-50-21

  انتشار گوشی تاشو توسط سامسونگ در سال ۲۰۱۷ ؛ هیچ شکی در موفقیت Samsung Galaxy 7 نیست و تا الان فروش بسیار خوب و راضی کننده ای داشته؛ ولی همه با خط تولید و سری Galaxy راضی نشده اند و نوآوری و خلاقیت بیشتری در ساخت و طراحی میخواهند.

  طبق گزارش ETNews سامسونگ تا انتهای سال جاری روی پروژه ی اسمارتفون با صفحه ی نمایش تاشوی خود کار میکند؛ و انتظار می رود که این محصول تا سال ۲۰۱۷ در بازار موجود باشد.

  طبق گزارش، مراحل تولید این طرح به خوبی در حال پیشرفت است ولی از جزییات هنوز چیز زیادی منتشر نشده.

  در ماه ژانویه نیز سامسونگ اعلام کرده بود که ساخت این پروژه به خوبی دارد پیش می رود؛ ولی صحبتی از تاریخ انتشار در بازار نشده بود.

  این پروژه چیز جدیدی نیست و سامسونگ از سه سال پیش این پروژه را معرفی کرده بود و اوایل با با نام Project Valley شناخته میشد.

  این طرح و پروژه در نمونه های آزمایشی خود به سر می برد و سامسونگ در حال رایزنی با سازنده های مختلفی است تا صفحه ی نمایش ۷ اینچی تاشو تولید کند. این اسمارتفون ها دارای نمایشگر OLED خواهند بود و مانند یک کیف پول قابلیت تا شدن دارند.

  از این اسمارتفونها می توان به عنوان یک موبایل با صفحه ی ۵ اینچی یا یک تبلیت با صفحه ی ۷ اینچی استفاده کرد.

  بسیاری اعتقاد دارند که این قابلیت تا شدن صفحه ی نمایش، آینده ی این صنعت است و قدم بزرگی برای پیشرفت آن است.

  (۳)(۰)

مطالب مرتبط

 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.