• Huawei D8 بزودی با ۴ گیگابایت رم و Kirin 960 معرفی می شود

  huawei-logo

  به تازگی مدیر بخش اسمارتفون Huawei آقای گنگ اعلام کرده که این شرکت قصد دارد دستگاه های بالا رده بیشتری را در سال آینده تولید کند که حق انتخاب مشتریانش بیشتر باشد. یکی از دستگاه هایی که می تواند در این زمینه به هوآوی کمک کند D8 است. ادامه خبر را از دست ندهید.

  البته فعلا حضور این گوشی در بازار در حد شایعات است ولی شایعاتی که می شود تا حدودی به آن ها استناد کرد. در نقشه ای که پیشتر لو رفته بود ۲ دستگاه از هوآوی به بیرون درز کرده بود که یکی از آن ها حالا در بازار در حال فروش است. Huawei Mate 8 و Huawei D8 دو دستگاهی بودند که نامشان به بیرون درز کرد و ظاهرا هردو نیز قرار است پرچمدار باشند.

  به نقل از گزارشاتی که پیشتر در چین منتشر شد، هوآوی D8 قرار است صفحه نمایشی ۵٫۵ اینچی داشته باشد که توسط تکنولوژی محافظتی Sapphire Glass مراقبت می شود. این دستگاه قرار است با رزلوشن ۲K معرفی شود. پردازش در این دستگاه به عهده پردازنده ۹۶۰ Kirin این اسمارتفون است. احتمالا ۴ گیگابایت رم نیز در این دستگاه قرار خواهد گرفت و تمامی این مشخصات به استناد همان مدرکی است که به بیرون درز کرده بود.

  ظاهرا برنامه هوآوی در سال ۲۰۱۶ بدست گرفتن صدر چارت فروش است و کنار زدن سامسونگ در این راه کاری اجتناب ناپذیر است.

  (۲)(۰)

مطالب مرتبط

 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.