• صفحه نمایش Xperia Z Ultra در برابر Xperia Z

  Xperia-Z-Ultra-Vs-Xperia-Z-Home-Scree-layout-645x514

  Xperia-Z-Ultra-Vs-Xperia-Z-Home-Scree-layout-645x514
  اگر شما نیز از دارندگان Xperia Z یا Xperia ZL هستید،باید بدانید که سونی تغییراتی زیادی را در فبلت جدید خود اعمال کرده است.فقط کافیست به تصاویری که در ادامه متن وجود دارند توجه کنید.این تصاویر ،صفحه نمایش اکسپریا زد را در برابر فبلت جدید سونی نشان می دهند.

  همان طور که می دانید زد اولترا از صفحه تمایش ۶٫۴۴ اینچی و با تکنولوژی Triluminos بهره مند است.همان طور که در تصاویر زیر می بینید،همه چیز نسبت به قبل در زمینه صفحه نمایش پیشرفت کرده است.صفحه نمایش های truliminous حرف های زیادی برای گفتن دارند و انتظار می رود که این نوع صفحه نمایش در Honami نیز مورد استفاده قرار گیرد و در نمایشگاه IFA در ماه سپتامبر،حرف های بیشتری پیرامون آن زده شود.

  Xperia-Z-Ultra-Vs-Xperia-Z-Viewing-Angles (2)Xperia-Z-Ultra-Vs-Xperia-Z-Viewing-AnglesXperia-Z-Ultra-Vs-Xperia-Z-True-Photo-colorsXperia-Z-Ultra-Vs-Xperia-Z-Maps-layoutXperia-Z-Ultra-Vs-Xperia-Z-Similar-CityXperia-Z-Ultra-Vs-Xperia-Z-LockScreen-layout

  (۰)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.