• Cut the Rope: Magic منتشر شد

  Cut-The-Rope-Magic-Game

  Cut the Rope: Magic منتشر شد ؛ Zeptolab سازنده‌ی سری بازی‌های محبوب Cut the Rope با انتشار نسخه‌های جذاب و سرگرم کننده  برای این سری بازی: Cut the Rope, Cut the Rope 2, Cut the Rope: Experiments  و Cut the Rope: Time Travel، به محبوبیت زیادی رسیده و هم اکنون جدیدترین نسخه از این سری بازی با عنوان Cut the Rope: Magic منتشر شده.

  شخصیت اصلی این سری که همان موجود سبز رنگ بامزه است، Om Nom نام دارد و همیشه علاقه‌ی خاصی به شیرینی داشته و به هر قیمتی با کمک ما، به شیرینی‌ها رسیده…! در نسخه‌ی جدید نیز همان آش است و همان کاسه! این سری بازی تا الان بیش از ۷۵۰,۰۰۰,۰۰۰ دانلود داشته و Zeptolab هم به پشتیانی از این سری ادامه می‍دهد؛ و همیشه با راه‌ها و ایده‌های جدید و متنوع سعی میکند که بازی را بروز و زنده نگه دارد.

  یک پدیده‌ی عجیب جادویی، شخصیت شیرینی دوست ما را به دنیای جادو می‌برد که با پازل‌ها و ساختارهای چالش برانگیز روبرو می‌شود.

  در نسخه‌ی جدید، مکانیک‌های جدیدی به گیم پلی اضافه شده و گرافیک بازی نیز کمی پیشرفت داشته و انیمیشن‌های جالبی به چشم میخورد. در بازی بیش از ۱۰۰ مرحله گنجانده شده تا به اندازه‌ی کافی شما را سرگرم کنند.

  Cut-The-Rope-Magic-Game-4

  Cut the Rope: Magic منتشر شد

  ویژگی‌های بازی:

  1. دنیایی جادویی با المان‌های جدید و گرافیک و موسیقی جدید
  2. ۵ راه برای تبدیل کردن OM Nom به موجودات جادویی در سفرش درون دنیای جادویی!
  3. مراحل غول‌ها یا Bossهای چالش برانگیز
  4. ۱۰۰ مرحله و تعدادی بیشتر در آینده…

  این بازی رایگان است و هم اکنون در گوگل پلی برای دانلود در دسترس است. برای حذف کرن تبلیغات‌های درون بازی، می توانید ۴ دلار پرداخته و بازی را خریداری کنید؛ اگر هم با دیدن تبلیغات مشکلی ندارید، پس بازی را نصب کنید و لذت ببرید.

  (۲)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.