• Exynos 8890 توانست رکورد بالای ۱۰۰،۰۰۰ را در انتوتو به ثبت برساند

  Samsung-Exynos-8890-Mongoose-M1-benchmark

  ظاهرا اکسینوس ۸۸۹۰ توانسته تمامی رکورد ها را جابه جا کند و عددی را در انتوتو به ثبت برساند که اطمینان داشته باشد حالا حالا ها کسی دستش به آن نخواهد رسید. با ما در اندرویدکده همراه باشید.

  خوب، اگر بخواهیم از بالاترین بنچمارک ها توسط پردازنده ها حرف بزنیم باید به Kirin 950 ساخته ی هوآوی اشاره کنیم که با بنچمارک ۷۹،۰۰۰ در صدر قرار گرفته بود ولی ظاهرا از همان ابتدا هم قرار نبوده این صدرنشینی طولانی شود.
  Exynos 8890 سامسونگ توانسته بعد از جای گذاشتن Kirin 950 ، با رسیدن به عدد ۱۰۳،۶۹۲ یکی از خارق العاده ترین بنچمارک های تاریخ را به ثبت برساند. نزدیک ترین عدد به این پردازنده در حال حاضر Mate 8 است که با ۹۴،۰۰۰ در بالاهای جدول قرار دارد. انتظار ما از سامسونگ این است که ازین پردازنده در Samsung Galaxy S7 و بقیه دستگاه های بالا رده اش که سال دیگر به بازار عرضه می شوند استفاده کند. تستی که این پردازنده در آن شرکت کرده ظاهرا مشخصات یک دستگاه کامل را نشان می دهد که طی آن می توان فهمید که به احتمال زیاد این دستگاه همان Galaxy S7 بزرگ است که پیشتر با نام پروژه خوش شانسی معرفی می شد.

  قبل تر در سپتامبر، اکسینوس ۸۸۹۰ در تست های گیکبنچ شرکت کرده بود و توانسته بود در قسمت Multi core رکورد ها را جا به جا کند و با به ثبت رساندن امتیاز ۶۹۰۸ به تنهایی در صدر قرار بگیرد.در قسمت تک هسته ای نیز توانست عدد ۲۲۹۴ را برجای بگذارد. به نقل از گزارشات اخیر، سامسونگ در حال برنامه ریزی برای ارائه Samsung Galaxy S7 با پردازنده اسنپدراگون ۸۲۰ برای بازار های آمریکا و چین است و جاهای دیگر دنیا تماما نسخه اکسینوسی را دریافت می کنند.

  بیشتر شایعاتی که حول Galaxy S7 منتشر شده است خبر از دو نسخه ای بودن این دستگاه می دهد که یکی صفحه نمایشی ۵٫۲ اینچی دارد و دیگری صفحه نمایشی ۵٫۷ اینچی و منحنی وار همانند سری Edge. برخلاف صحبت هایی که از معرفی زودهنگام این دستگاه می شد، ظاهرا این دستگاه قرار نیز سنت های دیرینه را زیر پا بگذارد و در ۲۱ فوریه معرفی خواهد شد.
  همانند Galaxy S5 و Galaxy S6 که یک روز قبل از MWC معرفی می شدند Galaxy S7 نیز چنین برنامه ای دارد و قرار است یک روز زودتر از MWC 2016 که در بارسلون برگذار می شود، معرفی شود.

  (۴)(۰)

مطالب مرتبط

 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.