• ۵ بازی ترسناک برای اندروید که حال و هوای هالووین را به اسمارتفون شما می آورند

  horror-games

  هالووین شنبه آینده به خانه های ما می آید و در کنار آن بازی ها و فیلم های ترسناک نیز گل های سرسبد این روز بزرگ هستند. اگر از آن دسته افرادی نیستید که در این روز بیرون بروید پس ادامه مطلب را از دست ندهید چرا که ۵ بازی برتر ترسناک را برای شما آماده معرفی کرده ایم. با ما در اندرویدکده همراه باشید.

  این هفته،هفته ی زامبی های خون آلود است و با حمام های خونی که به راه می اندازند، در دنیای ترس همیشه ستودنی بوده اند. البته نباید راهرو های ترس را  با سکوت مرگ آورشان که ما را دیوانه می کنند فراموش کنیم.اگر بخواهیم چنین مضامینی را به عنوان موضوع های ترس خود انتخاب کنیم به ۵ بازی می رسیم. شما را به یک تور در راهرو های تاریک، تیمارستان های رها شده، خانه های جن زده، زامبی های گرسنه و پایان دنیا دعوت می کنیم و امیدواریم همانند ما، شما هم از آن لذت ببرید.

  – Mental Hospital III

  در این بازی به شما پیشنهاد می شود که در قالب شخصیت اصلی به بیمارستانی که مورد هجوم نیروهای ماوراطبیعه قرار گرفته، رفته و از آن جا فیلمی تهیه کنید. سناریو بسیار کلیشه ای است؟ نگران نباشید! این بازی قرار نیست توسط داستانش شما را تحت تاثیر قرار دهد بلکه گیم پلی این بازی است که می خواهد تجربه هیجان انگیز و ترسناکی را برای شما فراهم کند. برخورد کردن با یک هوای بسیار بد، خراب شدن ماشین باعث می شود که پا در بیمارستانی بگذارید که تمامی اتفاقات قرار است آنجا رخ دهد. این قول را به شما می دهیم موجوداتی که آن جا با آن ها رو به رو می شوید با شما دوستانه برخورد نکنند. محیط بازی تاریک و دپرس کننده است و قرار است به خوبی حس بدی را به شما انتقال دهد و در آخر باید این نکته را ذکر کنیم که بازی دارای چند پایان متفاوت است. آیا می توانید بدترین آن را تحمل کنید؟
  1

  قیمت: ۰٫۹۹$

  دانلود به صورت کاملا رایگان از سایت اندرویدکده

  Dead Effect

  اگر حس حال درو کردن زامبی های گرسنه را دارید پس به هیج وجه نباید این بازی را از دست بدهید. این بازی با قرار دادن شما در محیطی سرد و بی روح می خواهد شما را به عمق ترس مواجه شدن با زامبی های گرسنه را چندین برابر کند. خبر خوشحال کننده این است که این بازی ۵ ساعت گیمپلی در قسمت کمپین خود دارد و با احتساب زمانی که برای پیدا کردن اسلحه های جدید و راه های جدید می گذارید می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند. این بازی به شما اجازه می دهد که زمان را متوقف کرده و انتخاب کنید که دوست دارید به سر زامبی رو به روی خود شلیک کنید یا به قلب آن. اگر توانستید به سلامت قسمت کمپین را بگذرانید و به دنبال هیجان بیشتری می گشتید قطعا قسمت Survival این بازی را از دست ندهید چرا که زامبی های بی شماری که برای از بین بردن شما یکدیگر را کنار می زنند، هیجان بی اندازه ای را برای شما فراهم می کنند.
  2

  قیمت:۰٫۰۰$

  دانلود بازی زیبای Dead Effect از سایت اندرویدکده

  Eyes – the horror game

  سازندگان این بازی بدلیل اینکه توانسته اند راه سازندگان سری اسلندرمن را دنبال کنند بسیار مورد تمجید قرار گرفته اند. اگر از بازیکنان پرو پا قرص بازی های ترسناک باشید حتما اسلندرمن را به یاد خواهید آورد.این بازی نیز محیطی همانند اسلندرمن دارد. این بازی قرار است شما را درون خانه ای جن زده رها کند و ماموریت شما را نیز، مهار کردن تمام نیرو های شیطانی است که در راه شما قرار می گیرند. شما در نقش یک دزد وارد خانه شده و ناگهان همه چیز برخلاف برنامه شما پیش می رود و شما می فهمید که در خانه ای با نیرو ماوراطبیعه قرار گرفته اید.این بازی می توانید بسیار رعب آور ظاهر شود.
  3

  قیمت:۰٫۰۰$

  دانلود بازی زیبا Eyes – the horror game از سایت اندرویدکده

  Call of Duty Black Ops Zombies

  همانطور که از نام این بازی پیداست، یک قتل عام بزرگ در پیش داریم. سری بازی های Call Of Duty همیشه به دلیل کم نظیر بودن در زمینه بازی های شوتر اول شخص زبانزد خاص و عام بوده است. حالا این بازی که به صورت ویژه برای تبلت ها و اسمارتفون های اندرویدی ساخته شده به خانه های ما برگشته است. این بازی بهترین نقشه های نبرد زامبی هایش را در نسخه اندرویدی اش نیز قرار داده است تا کاربران از وقتی که در این بازی صرف می کنند نهایت لذت را ببرند. این بازی با اسلحه های فراوان و زامبی های متفاوت به شما این اجازه را می دهد که چه به صورت تکی چه به صورت تیمی و برقراری ارتباط از طریق وای فای، نبرد خونینی را با زامبی های گرسنه انجام دهید. سری کال اف دیوتی هیچگاه پیشتر چنین بازی زامبی کشی ای را برای هیچ دستگاهی با این کیفیت ارائه نکرده بود.
  4

  قیمت: ۷$

  دانلود نسخه بدون نیاز به دیتا و کاملا ریگان از سایت اندرویدکده

  دانلود نسخه با دیتا و کاملا رایگان از سایت اندرویدکده

  Into the Dead

  یک بازی نام آشنای دیگر. این بازی با گیمپلی هیجان انگیز خود بسیاری از گیمر ها را وادار کرده که زمانشان را در اختیار این بازی قرار دهند. خوب، برای شروع می توان گفت که این بازی شما را به درون دنیایی پر شده از زامبی می فرستد و از شما انتظار دارد با چند اسلحه ای که دیر به دیر در اختیار شما قرار می دهد بتوانید همه زامبی ها را از پای درآورید. در این موقعیت، تنها کاری که از شما برمی آید دویدن با تمام قوا و زنده ماندن با تمام توان است. بازی از نمای اول شخص نمایش داده می شود و ۳ بعدی بودن بازی واقعا اوضاع را هیجان انگیز نمایش می دهد. مد های متفاوت در این بازی این اجازه را به شما نمی دهد که ناراضی بازی را ترک کنید.
  5
  قیمت: ۰٫۰۰$

  دانلود بازی زیبا Into the Dead از سایت اندرویدکده

  (۲۱)(۵)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.