• آیا Motorola DROID Turbo 2 با صفحه نشکن و ۴ سال گارانتی عرضه می شود؟

  Logo-Motorola

  این اطلاعات شاید کمی عجیب و غیرقابل باور به نظر برسند ولی باید بگوییم که تمامی این اطلاعات از خود سایت موتورولا بدست ما رسیده اند اما ناخواسته. با ما در اندرویدکده همراه باشید.

  به نظر می رسد سایت موتورولا، به صورت کاملا اتفاقی موضوع مهمی را بر روی سایت خود به صورت یک پست رسمی قرار داده است و با اینکه کمی بعد از آن به این موضوع پی برده اند و پست را حذف کرده اند ولی محتوای پست از دست خبرنگاران مخفی نمانده است. مورد اولی که باید راجع به آن صحبت کرد صفحه نمایش نشکن و ضد خش این اسمارتفون شرکت موتورولا است. مورد دوم نیز گارانتی ۴ ساله صفحه نمایش دستگاه Motorola DROID Turbo 2 در برابر تمام خش ها و شکستی ها است. در کنار دروید، Motorola DROID MAXX 2 نیز ازین صفحه نمایش و همینطور گارانتی بهره می برد. البته درباره دروید مکس این گارانتی فقط دوساله است و خریداران می توانند از زمان خرید به مدت دوسال صفحه نمایش خش دار یا شکسته خود را بدون هیج مبلغی تعویض کنند.

  همچنین Motorola DROID Turbo 2 سریع ترین دستگاه هوشمند شناخته شده در زمینه شارژ شدن است و تنها با ۱۵ دقیقه شارژ قادر است به مدت ۱۳ ساعت انرژی داشته باشد.

  کنفرانس موتورولا قرار است روز سه شنبه در نیویورک برگذار شود. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که همیشه دستگاه خود را به زمین می اندازید و نمی توانید امنیت گوشی خود را تضمین کنید، بهتر است این ضمانت را به عهده موتورولا بگذارید.

  (۰)(۰)
  • admin

مطالب مرتبط

 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.