• Samsung Galaxy S5 آپدیت ۵٫۱٫۱ اندروید را دریافت کرد

  gsmarena_001

  AT&T بالاخره آپدیت ۵٫۱٫۱ اندروید را برای گوشی‌های Galaxy S5، گل سرسبد سامسونگ در سال گذشته را عرضه کرد. با اندرویدکده همراه باشید.

  این آپدیت کاملا دیر عرضه شد؛ چرا که هم‌اکنون Google آپدیت Andorid 6.0 Marshmallow را برای گوشی‌های Nexus عرضه کرده است؛ اما حداقل دارندگان AT&T Galaxy S5 هم‌اکنون چیزی برای نگاه به جلو و پیشرفت را دارا می‌باشند. گذشته از تداوم نسخه ۵٫۱٫۱ اندروید،از تغییرات این برروزرسانی می‌توان به این‌که حالا دیگر اندروید برای کارها اضافه می‌شود، رسانه‌های امنیتی و حالت فوق‌ العاده صرفه‌جویی انرژی برای گوشی‌هایی که از رمزنگاری دستگاه استفاده می‌کنند؛ اشاره کرد.

  ممکن است که شما جزء کسانی باشید که چند روز قبل، پیام دریافت این آپدیت را گرفته باشید؛ اما اگر شما هنوز این آپدیت را دریافت نکرده‌اید و نمی‌توانید برای دریافت آن صبر کنید، می‌توانید خودتان به‌صورت دستی در قسمت Settings > About device > Software update چک کنید.

  لازم به ذکر است که شما برای دانلود این آپدیت باید از Wi-Fi استفاده کنید. حجم این آپدیت حدود ۶۰۹MB می‌باشد و بعد از نصب این آپدیت، نسخه شما باید به شکل LMY47X.G900AUCU4COI5 باشد.

  (۲۲)(۵)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. سلام من میزنم نمیشه میگه اخرین اپدیت رو گوشیتون نصبه

  (۳)(۰)
  • saeedsk

   خوب بله دیگه رو بعضی از گوشی‌ها خودش نصب میشه و ماله بعضیا که نصب نشده تو متن گفتیم که چیکار کنن
   البته اینم بگم که برای بعضی‌ها این آپدیت دیرتر فرستاده می‌شه

   (۲)(۰)
   • ممنون بابت پاسخگویی بله مثل اینکه واس من هنوز فرستاده نشده چون همون کاریم که تو متن گفتین انجام دادم بازم میگه اخرین اپدیت رو گوشیتون نصبه

    (۱)(۰)