• اندروید ۶ یا iOS 9، کدام یک بهتر است؟

  Android_M_iPhone-6-6-w782

  اپل و گوگل هر دو سال خوبی را از نظر سیستم عامل و پیشرفت آن پشت سر گذاشته اند. حالا که هر دو سیستم عامل به صورت رسمی معرفی شده اند و ما می توانیم هر دو را مورد بررسی قرار دهیم این کار را انجام داده ایم و حالا می خواهیم نتیجه را به شما بگوییم و مشخص کنیم که برنده ی این مسابقه کدام سیستم عامل است. با ما در بخش خبری اندرویدکده همراه باشید.

  اگر بخواهیم صادقانه صحبت کنیم، باید بگوییم که هر دو سیستم عامل تغییرات اساسی در خود به منظور بهبود بخشیدن ارتباط کاربر با دستگاه در نسخه جدید خود به وجود نیاورده اند که این خود جای کمی ناامیدی دارد. ولی قرار نیست ما با تمرکز کردن بر نکات منفی، نکات مثبت را در نظر نگیریم و ساده از کنار آن ها بگذریم. هردو سیستم عامل سعی کرده اند خود را ساده تر سازند تا رابطه کاربر با دستگاه بهتر شود. سبک سازی سیستم عامل برای اجرای سریع تر، کم مصرف تر شدن برای مدیریت بهتر باتری و … از کارهای هردو شرکت برای سیستم عامل هایشان بوده است.

  ما تمام این موارد را در هردو سیستم عامل بررسی کرده ایم ولی هردو به یک شکل نبودند و جواب هایی که ما دریافت کردیم.به همین منظور رای گیری را ترتیب دادیم تا طی آن دقیقا مشخص کنیم دقیقا کدام سیستم عامل در کدام قسمت ها به چه مقداری بهتر عمل کرده است.

  خوب طی این رای گیری ما یک برنده، آن هم با قاطعیت تمام داریم و آن هم اندروید مارشمالو است که در کل توانست ۱۳،۷۹۳ رای بیاورد و در کنار آن iOS 9 فقط توانست ۷،۷۸۵ رای را برای خود جمع کند. اندروید ۶ توانست در ۷ قسمت از ۸ قسمت مسابقه پیروز شود و تنها موردی که iOS توانست در آن موفق ظاهر شود اپبیکیشن دوربین بود و در تمامی قسمت های دیگر مغلوب اندروید مارشمالو شد.

  در تصاویر زیر، چند قسمت از رای گیری ها را مشاهده می کنید.

   

   


  322
  233111

  (4)(3)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.