• مدل ۱۲۸ گیگابایتی نکسوس ۶ پی در وب سایت رسمی هوآوی دیده شد

  gsmarena_001

  هم اکنون شرکت هوآوی گوشی نکسوس ۶ پی را در وب سایت خود برای پیش فروش قرار داد. دقیقا تنها یک روز بعد بعد از یک ماهگی آن. البته سایر فروشگاه های آنلاین پیش از این تنها مدل ۳۲ گیگابایتی و ۶۴ گیگابایتی نکسوس ۶ پی را عرضه می کردند. اما اوضاع هم اکنون تغییر کرده است. زیرا می توانید تا مدل ۱۲۸ گیگابایتی آن را نیز خریداری کنید. با بخش خبری اندرویدکده همراه باشد.

  مدل عرضه شده توسط وب سایت رسمی هواوی از جنس آلومینیوم بوده و در رنگ نک مدادی در دسترس خواهد بود. البته از نظر قیمت تفاوت چندانی دیده نمی شود؛ زیرا هواوی نیز نکسوس ۶ پی را با قیمت ۶۴۹ دلار آمریکا عرضه می کند. دقیقا قیمتی که پلی استور بر روی این قیمت گذاشته بود.

  همچنین این شرکت چینی مزایای دیگری را نیز برای خریداران در نظر گرفته است که به زودی اعلام خواهند شد. همچنین انتظار می رود که پیش خرید کنندگان مدل ۱۲۸ گیگابایتی گوگل هواوی نکسوس ۶ پی ماه آینده این دستگاه را دریافت نمایند. همچنین هواوی اعلام کرد که مدل ۳۲ گیگابایتی و ۶۴ گیگابایتی نیز در ماه آینده به دست کسانی که آن را پیش خریده کرده اند؛ خواهد رسید.

  (۰)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.