• آیا سامسونگ گلکسی اس ۷ از کلیرفورس بهره خواهد بود؟

  samsung-galaxy-s7

  هفته هاست که شایعات زیادی حول گلکسی اس ۷ و سامسونگ در جریان است؛ یکی از شایعات، استفاده سامسونگ از تکنولوژی کلیر فورس در یکی از گوشی های جدید خود می باشد. جزئیات بیشتر را در ادامه خواهید خواند. با بخش خبری اندرویدکده همراه باشید.

  البته هنوز صراحتا اعلام نشده است که کلیر فروس در پرچم دار جدید شرکت کره ای مورد استفاده قرار خواهد گرفت؛ تنها به استفاده سامسونگ از این ویژگی اشاره شده است. اما به نظر می رسد که دستگاه مورد استفاده گلکسی اس ۷ خواهد بود.

  همه شایعات از لیست کردن یکی از دستگاه های آینده سامسونگ برای استفاده از کلیر فورس، توسط سیناپتیس شروع شد. اگر شما از هنوز از جزئیات کلیر فورس مطلع نشده اید؛ باید بگویم که این تکنولوژی تقریبا به لمس سه بعدی شرکت اپل که در نسل جدید آیفون ها استفاده گردید می باشد. البته باید دید که کلیر فورس نیز می تواند به مانند لمس سه بعدی مورد استقبال قرار گیرد.

  (۲)(۱)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.