• Huawei Nexus دارای ۱۲۸ گیگ حافظه داخلی خواهد بود

  Huawei-Logo-2015-1-710x400

  Huawei Nexus دارای ۱۲۸ گیگ حافظه داخلی خواهد بود ؛ امسال باید منتظر دو اسمارتفون نکسوس باشیم. یک مدل جدید و فوق العاده از LG و دیگری از Huawei.

  طبق آخرین اخبار لو رفته، Huawei Nexus اولین مدل گوشی نکسوسی خواهد بود که مدلی خواهد داشت با ۱۲۸ گیگ حافظه ی داخلی.

  از آنجا که گوگل دیگر زیاد مایل به پشتیبانی از کارت های محبوب microSD نیست، عجیب نیست که این اسمارتفون ها با این مقدار حافظه ی داخلی منتشر شوند…!

  این مقدار حافظه ی داخلی مطمئنا رضایت مشتریانی را که با فایل های حجیم سرئکار دارند و دوست دارند بیشتر فایل های خود را در گوشی شخصی خود ذخیره کنند جلب میکند؛ و برای پیدا کردن قیمت مناسب نیز باید انتظار مدل های دیگر با حافظه های ۳۲ و ۶۴ گیگی را داشته باشیم.

  با این اوصاف، خبری از نکسوس LG نشده و با توجه به شایعه ی پردازنده ی ضعیفتر برای این گوشی، باید انتظار ۱۶ و ۳۲ گیگ حافظه را داشته باشیم… هرچند که ۶۴ گیگ حافطه نیز می تواند بسیار خوب باشد.

  انتظار می رود که این دو اسمارتفون در هفته های آینده در نمایشگاه گوگل که ۲۹ سپتامبر در سان فرانسیسکو برگزار می شود، رونمایی شوند.

  آیا این مقدار حافظه برای شما کافیست؟

  (۲)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.