• عنوان GT Spirit به صورت رسمی معرفی شد

  gtspirit-description3-illustration1

  دیشب و در طی کنفرانس کمپانی اپل, استودیو Eden Games از عنوان جدید خود با نام GT Spirit رونمایی کرد, این بازی که در سبک ریسینگ میباشد ابتدا برای Apple TV و سپس برای سیستم عامل های iOS و Android عرضه خواهد شد.

  همان طور که میدانید استودیو فوق سابقه ای ۲۰ ساله در ساخت عناوین کنسولی مختلف دارد که معروف ترین آنها سری V-Rally و Need for Speed: Porsche میباشد.

  هم چنین Eden Games با ساخت عنوان شبیه ساز Test Drive Unlimited توانست به موفقیت خوبی دست پیدا کند.

  به نظر میرسد که بازی جدید نیز در این سبک ساخته خواهد و با توجه به سخنان سازندگان, GT Spirit تجربه ای کاملا واقع گرایانه از رانندگی خواهد بود به طوری که حتی سیستم تعلیق ” موتور اتومبیل و قسمت آیرودینامیک نیز به صورت کامل شبیه سازی خواهد شد.

  در بازی فوق میتوانید در سه قسمت: مسابقات قهرمانی ” حالت نامحدود و رقابت های روزانه با دوستان خود و به صورت آنلاین رقابت کنید.

  هم چنین میتوانید اتومبیل خود را آپدیت کرده و به تست آن بپردازید و حتی اجزای داخلی آن مانند موتور را با کیفیت Full HD مشاهده کنید.

  نظر شما در مورد عنوان GT Spirit چیست؟

  تصاویری از GT Spirit:

  ویدئویی از GT Spirit:

  gtspirit-screenshot-illustration1 (1)

  gtspirit-screenshot-illustration2

  (7)(0)

مطالب مرتبط

 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. بعد مدت ها یه خبر گیم محور!
  طبیعتا کمتر کسی گیم پلی خوبی رو با توجه به آخرین عناوین ریسینگ Eden پیشبینی میکنه. درمور گرافیک هم در نگاه اول یک تناقض بین تکسچر های با کیفیت و بی کیفیت بد جوری مشهوده!
  و اما (احتمالا) اولین ریسینگ open world جدی!
  اطلاعات بیشتر در سایت رسمی بازی

  (۹)(۰)