• محتوای اضافی جدید در آپدیت جدید MKX

  mortal-kombat-x-tera-personagens-exclusivos-para-cada-videogame-003-mortal-kombat-x-vs-street-fighter-v-vs-tekken-7-fight-you-vote

  محتوای اضافی جدید در آپدیت جدید MKX برای نسخه های اندروید و موبایل ها هم اکنون موجود است. این آپدیت جدید شامل سبک های جدید مبارزه برای شخصیت ها و چالش های جدید است.

  سبک های جدید برای شخصیت های  Jax, Mileena, و Liu Kang منتشر شده اند:  Flaming Fist Liu Kang, Piercing Mileena, و Heavy Weapons Jax.
  همچنین شخصیت های جدیدی با عنوان Revenant (دوباره زنده شده) هم به بازی اضافه شده اند که ظاهر جدیدی به همان شخصیت قدیمی که در بازی حضور داشته می دهند که در عکس زیر چند مثال را مشاهده میکنید. برای بدست آوردن این شخصیت ها باید ۸۵۰ روح در خود بازی خرج کنید تا Revenant pack را خریدداری کنید و سه کارت طلایی شخصیت ها را بگیرید.

  محتوای اضافی جدید در آپدیت جدید MKX
  علاوه بر پک شخصیت ها که گفته شد، پک ابزار جدید (Equipment pack) نیز به بازی اضافه شده که با خرید آن، سه کارت ابزار به صورت تصادفی به شما داده می شود تا در بازی اسفاده کنید.
  همه ی شخصیت ها و ابزار جدید با این آپدیت به بازی اضافه نشده اند و آپدیت های دیگری در آینده منتشر خواهند شد.
  همانطور که گفته شد این آپدیت چند چالش جدید و برج مبارزه نیز به بازی اضافه کرده و هم اکنون می توانید آنرا از Google Play دریافت کنید.

  (۶)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. حیفه که ضربات سریع رو بهش اضافه نمی کنند(مثل اینچوستیک یا کشتی کج افسانه ای )
  واقعا ۵۰ درصد جذابیت بازی رو از بین بردند با طراحی نکردن ضربات سریح به شخصیت ها
  جالبه تو گوگل پلی هم کسی پیشنهاد نمیده این ضربات رو قرار بدند

  بازی تکراری هست هر چقدر هم که اپدیت بدند

  (۲)(۰)