• Ant-Man در آپدیت جدید بازی Marvel Future Fight

  Ant-Man-در-آپدیت-جدید-بازی-Marvel-Future-Fight-549x260

  Ant-Man در آپدیت جدید بازی Marvel Future Fight که توسط Netmarble منتشر شده حضور دارد و به جمع دیگر شخصیت ها و قهرمانان این بازی پیوسته است.

  این دومین بازی است که مرد مورچه ای به آن اضافه شده و بازی دیگر Zen Pinball است که قرار است یک میز پینبال دیگر با طرح مرد مورچه ای به آن اضافه شود.

  Ant-Man در آپدیت جدید بازی Marvel Future Fight

  همه ی این اتفاقات بدلیل اکران فیلم مرد مورچه ای است که آخر هفته ی بعد انجام می شود. علاوه بر خود مرد مورچه ای شخصیت های دیگری نیز از فیلم به این بازی اضافه خواهند شد و ماموریت های جدیدی نیز برای بازی کردن با آپدیت های دیگر در آینده اضافه می شوند.

  قابلیت جدید دیگری نیز به این بازی اضافه شده و S.H.I.E.L.D Lab نام دارد که با آن می توانید شخصیت های انتخابی خود را شخصی سازی کنید.

  ماموریت های جدید اضافه شده به این بازی نیز به شما اجازه می دهند که با مرد مورچه ای بازی کنید و از قابلیت های کوچک و بزرگ شدن آن استفاده کنید.

  این آپدیت هم اکنون در Google Play آماده ی دانلود است. خود بازی را نیز می توانید بصورت رایگان دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

  (۱۵۸)(۱۶)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. علی عنکبوتی

  سلام .ببخشید می دونم نباید مشکلات و سوال خود را اینجا بگم ولی خواهش می کنم این سوال را جواب بدهید ...چگونه باید مردعنکبوتی را در این بازی بخری .ممنون می شم به من به زبان ساده پاسخ دهید با تشکر.

  (۵)(۵)