• معرفی شدن نوت۳ در تاریخ ۴ سپتامبر تایید شد

  samsung-mwc13_0

  gsmarena_003
  همان طور که می دانید،نوت۳ قرار است در جریان IFA 2013 معرفی شود و چندی پیش مطلع شدیم که تاریخ دقیق آن ۴ سپتامبر می باشد.در حال حاضر این گفته از سوی سامسونگ به تایید رسیده است.

  در طی کنفرانس مخصوص سامسونگ یعنی Samsung Unpack فبلت جدید سامسونگ معرفی خواهد شد(به مانند گذشته قبل از شروع نمایشگاه IFA).
  در این همایش علاوه بر نوت۳ به عنوان پرچمدار،احتمال معرفی شدن محصولاتی نظیر Samsung Gear نیز زیاد است.

  (۰)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. samsung بیش از حد روی سخت افزار تاکید می کنه.هیچ نو آوری ای نداره.سال بعد تر ،معماری بهتر،مصرف کمتر،سخت افزار قوی تر.همین.محصولات فوق کلیشه ای

  (۰)(۰)
  • نوآوری شاخ و دم داره؟ گوشی بده مچاله بشه میشه نوآوری؟ این همه تکنولوژی هربار توش اضافه میکنه که هزاربرابر از مثلا آیفون قویتر و جالب تره. الان اینای که شما گفتی کلیشه ست؟ 😐

   (۰)(۰)
 2. نو آوری :
  نوآوری، بکارگیری ایده‌های نوین ناشی از خلاقیت است. در واقع به پیاده ساختن ایده ناشی از خلاقیت که به صورت یک محصول یا خدمت تازه ارائه شود، نوآوری گویند.
  (وی کی پدیا)
  با این تفاصیر اس۴ نسبت به ۳ به غیر از افزایش سخت افزار چه نو آوری ای داشت؟منظورم اینه که نوآوری باعث فروش بشه.سامسونگ به خاطر نو آوری داره میفروشه بیشتر یا سخت افزا؟مسلما سخت افزار.درسته توی پتنت ها رشد خوبی داشته و رتبه اش نسبت به قبل بهتر شده و لی کسی که نوت۳ رو واسش صبر می کنه قطعا به خاطر سخت افزار قوی ترش هست(اشاره به رم با معماری بعتر و سرعت انتقال بالا تر و پردازنده ی گرافیکی ۶ هسته ای احتمالا)یا حد اقل اینجوری خلاصه کنم:نود درصد سخت افزاره سامی هست که باعث فروشش میشه و افزایش روز به رزو سخت افزار هم یک روند کلیشه ای هست.(ی هفته یه گوشی با اس۶۰۰ میده،بعد یه خبر میاد بیرون میگه توی فلان بنچمارک معلوم شده نسخه اس۸۰۰ ـش هم میادلابد این کلیشه نیست از نظر شما فن ها؟لابد فردار پس فردا بر میگرده گوشی دو سال پیشش هم با chip جدید میده.این توهین به کسی که نسخه ی اس۶۰۰ اون اسمارتفون رو خرید نیست؟نه !لابد نیست!
  http://www.sammobile.com/2013/07/23/samsung-announces-new-exynos-5-octa-soc-based-on-arm-mali-t628-mp6-cores/
  اینم

  (۰)(۰)