• دزد ماهر , قفل ساز ناشی! | نقد و بررسی King of Thieves

  KoT_promo_narrow

  اگر منتظر هستید تا مدرکی بر اینکه در میان دزدان ، افتخار و احترام وجود دارد بیابید ، مطمئنا آدرس کمپانی را اشتباه آمده اید! در بازی King Of Thieves از ZeptoLab هرگز چنین چیز هایی را نمی بینید!این بازی منحصر به فرد PvP/پلتفرمر ، شما را به دنیایی می آورد که هر چه بیشتر در آن زندگی می کنید ، بیشتر خود خواه تر و بی اعتماد تر می شوید. نقش شما این است که تا می توانید بر سرمایه خود بیفزایید (سرمایه ای خاص ، نه پول و سکه!) و با خصاصت تمام ، از سرمایه خود با تله های مرگبار محافظت کنید . نه بیشتر و نه کمتر!

  Publisher: ZeptoLab
  Genre: Platform, Tower defence
  Platform: Android,iOS

  kingofthieves

  King Of Thieves یک تجربه ی اصیل است و پر از ایده های ناب ، و البته از قانون بازی های F2P نیز پیروی می کند که تنها چیزی است که صنعت گیمینگ موبایل را از “عالی بودن” به پایین می کشد; یک سیستم “نیمه کار آمد” انرژی که از فرمول F2P کردن بازی ها به ارث رسیده است!
  شما با کاراکتری در این دنیا وارد می شوید که همانند یک توده نرم سیاه است و مهارت فوق العاده ای در هنر پارکور دارد. البته وجود پارکور الزامی است ، زیرا کمی حرکات اکروباتیک برای رسیدن به هدفتان که دزدی بی سر و صدا است ، نیاز می شود.

  kingofthievesguide_featured

  هر بازیکن یک آشیانه دارد که سکه ها و یک مجسمه را در خود نگه می دارد. سکه برای آپگرید دفاع آشیانه و آپگرید وسایل دیگر بکار می رود ، ولی اصلی ترین هدف شما محافظت از مجسمه است. شما با چند الماس بازی را شروع می کنید که همین ارزش الماس هایتان ، مقام شما را میان بقیه افراد مشخص می کند.
  تعداد الماس هایی که می توانید برای خود ذخیره کنید محدود است ، ولی شما می توانید با ترکیب الماس های خود با گذاشتن آنها در مجسمه ، در جای آنها صرفه جویی کنید. در زمان ترکیب الماس ها مجسمه آسیب پذیر می شود و دشمنان می توانند با کمی شانس ، الماسی که در حال ترکیب شدن است را بدزدند ، در صورتی که یک دزد ، قفل را بشکند ، تمامی تله های شما را رد کند و به مجسمه برسد ، میتواند یکی از الماس های در حال ترکیب شدن را برحسب شانس ، انتخاب کرده و باز هم برحسب شانس ، آنرا بدزدد یا ندزدد!

  kingofthieves_02

  در آپدیت های جدید ، شما می توانید به Guild های مختلف بپیوندید (چیزی شبیه Clan در کلش او کلنز) ودر صورتی که الماس های شما به سرقت رفت ، از دیگران در Guild خود تقاضا کنید که آنرا برای شما باز گردانند ، همچنین می توانید به بازگرداندن الماس های بقیه نیز کمک کنید و در صورتی که هیچ کس نتوانست ، از دوستان “کتاب صورت ها!”ی خود یا دوستان Game Center(در آی او اس) کمک بگیرید.
  همچنین قابلیت جدیدی که در Guildها اضافه شده ، قابلیت Guild War است که همه ی اعضا در آن شرکت دارند و با شروع هر فصل از بازی (تقریبا هر ۳ روز یکبار) جنگ خود به خود استارت می خورد و تا پایان یک فصل ادامه میابد و تیمی که بتواند مقدار الماس خود را در این فصل بیشتر افزایش دهد ، برنده خواهد بود (یعنی یه جورایی Gem که همون مقدار الماس کسب شده در بازه ی یک فصله و قبل اون رو کاری نداره) ، برنده با Orb پاداش داده می شود که یک کمیتی است همانند GEM در کلش آو کلنز که برای سریعتر کردن آپگرید ها و… بکار می رود.

  kot-642x482

  غرق شدن در این بازی کمی سخت است ، و این بخاطر سیستم انرژی عجیبی است که Zepto Lab آنرا تهیه کرده ، شما برای ورود به آشیانه دیگر بازیکنان نیاز دارید که از سد قفلی بگذرید ، ولی منطقی برای باز کردن این قفل ها وجود ندارد و همگی شانسی است و به سادگی کلید های شما را هدر می دهد ، یکی از آپگرید های امنیتی آشیانه ، بهتر کردن قفل هاست که باعث می شود دشمنان ، کلید های بیشتری صرف باز کردن قفل شما بکنند و گاها در این راه ، با کمبود کلید مواجه شوند و نتوانند حمله کنند.
  کلید ها با گذشت زمان و یا با دیدن ویدیو های تبلیغاتی پر می شوند همچنین اگر با اولین شروع خود بدون اینکه بمیرید , یک آشیانه را شکست دهید تمامی کلید هایی که صرف باز کردن قفل آن آشیانه کردید به شما باز می گردد.
  بازی هنوز هم در حال دادن آپدیت های اولیه و تکمیل شدن است و با هر آپدیت کلی چیز های جدید اضافه می شود ولی در کل ، King Of Thieves یکی از بهترین بازی های PvP در نوع خودش است ، باز هم بد بودن یا خوب بودن ، نظر شماست! شما چطور این بازی را ارزیابی می کنید؟

  king-of-thieves-21

  نمرات:
  گرافیک :۸
  گیم پلی :۸
  صداگذاری :۸
  جذابیت :۹

  نمره نهایی :۸٫۲

  نکات مثبت : گیم پلی جالب ، گرافیک خوب ، بازی آنلاینی متفاوت
  نکات منفی : بخاطر فیزیک بسیار خوب بازی متاسفانه بعضی آشیانه های خیلی عجیب را می توان ساخت که گذشتن از آنها برای کسی که تجربه ندارد غیر ممکن است ، هنوز بخش Guildها کامل نشده است .

  (۶)(۲)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. با توجه به اینکه امروز شاهد آپدیتی برای این بازی بودیم ، قابلیت چت هم در Guild ها اضافه شده و همچنین بازی چندین لیگ جدید نیز با خود به همراه دارد ، ZeptoLab قول داده در این آپدیت کسانی که از گلیچ ها و هک برای ساختن آشیانه های غیر ممکن استفاده کرده اند را بن کند یا آشیانه آنها را ریست کند و به حالت اولیه باز گرداند .

  (۲)(۰)
 2. در این بازی یک مشکل اساسی هست و اونم glitch
  خیلی مسخره شده یک درصدم امکانش نیست بعضی از اشیانه‌ها رو فتح کرد نمیدونم چطوری خودشون دوباره ردش کردن تا سیو شه.
  بحث حرفه‌ای بودن نیست بحث هکه.

  (۰)(۰)