• لامپ LED سونی مجهز به اسپیکر بلوتوثی رونمایی شد!

  LSPX-100E26J.0

  به راستی که ترکیب روشنایی و موسیقی آرامش خاصی دارد.قبلا برای ترکیب این دو لازم بود که یک دستگاه برای پخش موسیقی با اسپیکر و یک لامپ برای روشنایی داشته باشیم ولی حالا کار خیلی ساده تر شده…

  برای ترکیب این دو یعنی موسیقی و نور کافیست لامپ LED سونی را داشته باشید تا با بلوتوث به آن وصل شده و از اسپیکر های آن آهنگ مورد علاقه خود را پخش کنید. این لامپ جدید شرکت سونی LED Light Bulb Speaker نام دارد. این لامپ به قابلیت کنترل توسط گوشی های هوشمند مجهز ازست.البته برای کنترل بهتر ریموت کنترل مجزایی با تکنولوژی ان اف سی برای این لامپ طراحی شده است.سونی در مصاحبه مطبوعاتی خود به زیبایی و طراحی این لامپ اشاره کرده است. و افزوده که لامپ جدید برای مکان هایی که در آن راه اندازی سیستم صوتی دشوار است بسیار مناسب است.

  تصاویر:

  4.0 3.0

  لامپ جدید سونی از تاریخ بیست و سوم مِی با قیمتی حدود ۱۹۹ دلار. وارد بازار ژاپن خواهد شد. همچنین به زودی امکان خرید این لامپ از فروشگاه آنلاین سونی نیز فراهم خواهد شد. قیمت این لامپ بالا است. ولی اگر کیفیت ساخت اسپیکر لامپ و نور لامپ مناسب باشد و کنترل آن از طریق دیوایس ساده باشد .۱۹۹ دلار قیمیت زیادی برای این لامپ نیست ولی سونی باید این لامپ را جوری طراحی کند که بتواند جای یک سیستم صوتی و نوری قوی استفاده شود زیرا با همین قیمت سیستم های صوتی و نوری خوبی در بازار موجود است.

   

  نظر شما در باره این لامپ چیست؟

  (۸)(۱)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.