• سامسونگ در حال بروزرسانی Galaxy A3 به اندروید ۵ می باشد

    gsmarena_001

    هم اکنون،سامسونگ نیز مانند برند های معروف دنیا به آپدیت کردن اسمارتفون های خود به اندروید ۵ پرداخته و این بار نوبت به Galaxy A3 رسیده است.می توان گفت که که این اسمارتفون خوش شانس است چون در لیست اولویت های این شرکت قرار دارد.سامسونگ قبلا اعلام کرده بود که قرار است کل سری Galaxy A به اندروید ۵ آپدیت شوند و این آغازیست برای اسمارتفون های دیگر مانند Galaxy A5 و Galaxy A7. بزودی پک آپدیت به اندروید Lollipop برای این اسمارتفون هم به وسیله Kies suite و همینطور از طریق قسمت بروزرسانی داخل اسمارتفون نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.اولین دریافت کننده این بروزرسانی کشور روسیه است اما بزودی لیست کشور هایی که دریافت کننده های بعدی هستند منتشر خواهد شد. بروزرسانی Samsung Galaxy A3 به اندروید ۵٫۰٫۲ امکاناتی از قبیل عملکرد بهتر در شرایط مختلف،عمر بیش تر باتری و همچنین TouchWiz UX جدید به ارمغان خواهد آورد.اگر شما Galaxy A3 دارید،پیشنهاد می کنیم لحظه به لحظه قسمت بروزرسانی اسمارتفون خود را چک کنید تا بتوانید از این آپدیت بهره مند شوید.

    (۳۴)(۰)
  • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
  • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
  • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.