• استودیو Rayak Games در حال ساخت عنوانی فوق العاده برای اندروید میباشد + تریلر

  Implosion-Game

  استودیو فوق در حال توسعه عنوانی به نام Implosion میباشد که در تاریخی نا مشخص برای سیستم عامل های اندروید و IOS منتشر خواهد شد به تازگی نیز دو تریلر خارق العاده از این بازی منتشر شده که نشان دهنده برتری قابل توجه آن نسبت به بازی های دیگر است.

  استودیو Rayak Games سازنده عناوین Deemo و Cytus میباشد که هر دو بازی از سوی منتقدان مورد تحسین قرار گرفته اند و شما هم اکنون میتوانید این دو بازی را از فروشگاه Google Play به صورت رایگان دریافت کنید.

  Implosion یک بازی اکشن با محیطی فانتزی-تخیلی است که از دید سوم شخص دنبال میشود و دارای گیم پلی زیبا و کم نظیر خواهد بود.

  Implosion-Game-1

  بسیاری از کاربرانی که تریلر این بازی را دیده اند برایشان باور این که این عنوان برای پلتفرم اسمارتفون ها منتشر خواهد شد واقعا سخت است ولی همگان میدانند که استودیو سازنده آن همیشه با عنوان هایی بی نظیر در صنعت بازی شناخته میشود.

  Rayak Games اعلام کرده است Implosion در ماه آوریل ۲۰۱۵ (یک ماه دیگر) و با کمی تاخیر عرضه خواهد شد.

  ویدئو اول:

  ویدئو دوم:

  (8)(0)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.