• استودیو Craneballs در حال ساخت OverKill 3 با ساختاری متفاوت

  Overkill-3-Android-Game

  استودیو Cranballs بازی ساخت سری بازی های OverKill توانست فروش نسبتا خوبی را در عرصه بازی های موبایل تجربه کند ولی با عرضه عنواینی چون: OverKill Mafia ” Gun Master 3D ” Super Rope و Fish Heroes خود را به سراشیبی سقوط نزدیک تر کرد.

  البته در حال حاضر این استودیو در حال ساخت بازی OverKill 3 میباشد که از بسیاری جهات با عنواین قبلی این سری فرق خواهد داشت.

  اولین تفاوت در گرافیک بازی اعمال شده به گونه ایی که با اثر کاملا پویا و گرافیکی رو به رو خواهیم بود.

  دومین تغییر در زمینه گیم پلی ایجاد شده است و شما این بار از دید سوم شخص با دشمنان خود دست و پنجه نرم میکنید (گیم پلی این عنوان تشابه زیادی با بازی Frontline Commando 2 خواهد داشت)

  Overkill-3-Android-Game-1
  استودیو Cranballs اعلام کرده است که عنوان فوق یکی از گرافیکی ترین بازی پلتفرم موبایل خواهد بود به طوری که میتوانید شاهد تخریب واقع گرایانه محیط در هنگام تیر اندازی باشید.

  به هر حال بازی OverKill 3 تجربه ایی متفاوت از این سری بازی را برای کاربران به ارمغان خواهد آورد عنوانی که با فروش خوب میتواند استودیو سازنده اش را از سقوط نجات دهد.

  بازی OverKill 3 در ماه اکتبر به صورت رسمی منتشر خواهد شد.

  (۰)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.