• HTC گزارش مالی خود را یک چهارم دوم ۲۰۱۳ منتشر کرد،نتایج نشان دهنده کاهش سود این شرکت هستند

    htcpro

    HTC Leak
    HTC گزارش های مالی ماه ژوئن و و تمام یک چهارم دوم(سه ماهه دوم) را منتشر کرد که البته هنوز کامل نیستند و کامل آن در روزهای آتی منتشر می شود اما همین نیز برای دانستن وضعیت مالی شرکت کافی است.
    یک چهارم دوم امسال ظاهرا برای HTC خوب پیش می رفت و سود ها در حال افزایش بود و تقریبا برابر با ماه می پارسال بود ولی ماه ژوئن باعث نا امیدی شد و سود این شرکت نسبت به ماه ژوئن پارسال با کاهش ۲۶٫۴% روبرو بوده است
    سود کلی این شرکت در آخر ماه ژوئن $۲٫۳۶ بیلیون و سود کارهای خدماتی(operating profit)برابر $۳۴٫۹ میلیون و سود خالص $۴۱٫۶ میلیون بوده است که سود کلی با سود $۲٫۳ میلیاردی پیش بینی شده تطابق دارد ولی تحلیلگران پیش بینی سود خالص $۶۷٫۲ میلیونی را کرده بودند.
    htcpro
    آمار سه ماهه اول امسال به صورت $۱٫۴۲ میلیارد سود کلی و $۲٫۸ میلیون سود خالص شرکت است این مقادیر پارسال(سه ماهه دوم پارسال) به صورت $۴٫۱ میلیارد سود کلی و $۲۴۶٫۳ میلیون سود خالص بوده است که شاهد افت زیادی نسبت به سال گذشته هستیم.

    (۰)(۰)
    • admin

  • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
  • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
  • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.