• بخش Multi player به بازی XCOM: Enemy Unknown اضافه شد+۵۰% تخفیف!

  XCOM-Enemy-Unknown-Multiplayer-Update-on-iPad-4

  XCOM-Enemy-Unknown-Multiplayer-Update-on-iPad-4

  چندی پیش بازی XCOM: Enemy Unknown ساخته ی شرکت ۲k برای ios در appstore منتشر شد.همانطور که می دانید این بازی در سبک strategy RPG است. هم اکنون اپدیتی برای ان عرضه شده بخش مولتی پلیر ان به بازی اضافه می کند و همراه با ان بازی ۵۰% تخفیف خورده است.

  طراح این بخش بازی “جیک سلیمان” است و همچنین ایشان به خاطر تاخیر این اپدیت گفته اند که:”ارزش این تاخیر را داشت!به عنوان یک بازی چند نفره که به صورت همزمان نیست ممکن بود زود تر انتشار کردن ان ارزش این بخش را پایین بیاورد و به ان صدمه بزند.”
  همچنین گفته شده این اخرین اپدیت برای این بازی است.این بازی روی ios 7 از کنترلر مخصوص آن پشتیبانی می کند. بنابراین در صورتی که این بازی را ندارید و قصد خریدن ان را دارید این بهترین موقعیت برای خرید این بازی است شما می توانید به appstore رفته و با قیمت $۹٫۹۹ این بازی را به همراه بخش مولتی پلیر ان دانود کنید.

  (۰)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.
 1. تو روح تگرا و IOS که همه بازیارو انحصاری خودشون کردن!!!!

  (۰)(۰)