• معرفی نخستین گوشی ها با صفحه نمایش قوس دار در آینده بسیار نزدیک توسط LG و سامسونگ

  curved-oled

  curved-oled

  مدتیست که صحبت از صفحات نشکن، قوس دار، انعطاف پذیر و نام هایی از این قبیل به گوش می رسد. اما این بار به نظر می آید که این شایعات در حال به واقعیت پیوستن هستند و به گزارش نشریات کره ای حتی ممکن است در یک دو ماه آینده شاهد عرضه موبایل هایی با چنین صفحاتی از دو ابرقدرت کره ای یعنی سامسونگ و ال جی باشیم.

  البته گفتنی است که صفحات قوس دار یا انعطاف پذیر الزاماً به معنی انعطاف پذیر بودن موبایل نیست، زیرا هنوز بخش های دیجیتال و بورد های الکترونیکی موبایل این امکان را ندارند. حسن این صفحات مقاومت بیشتر از صفحات فعلی در برابر ضربه و البته احتیاج به حاشیه صفحه کمتر خواهد بود که منجر به ساخت موبایل هایی با بدنه ظریف تر و سطح پوشش صفحه بالاتر خواهد شد. گفته می شود که مدل ضد آب نوت ۳ با نام اکتیو و سری جدید LG Z اولین موبایل هایی خواهند بود که مجهز به این تکنولوژی خواهند شد. البته پیش از معرفی هر یک از این ها نمی توان از صحت خبر فوق مطمئن شد.

  (۰)(۱)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.