• تماشا کنید: جزییات و تاریخ انتشار سیزن پس و محتواهای رایگان بازی Assassin’s Creed Origins اعلام شد

  Assassins-Creed-Origins-1

  به تازگی اطلاعات جدیدی در رابطه با سیزن پس ها و محتواهای رایگان بازی Assassin’s Creed Origins منتشر شده است که نشان میدهد این عنوان دارای ترکیبی از محتواهای رایگان و پولی بوده که هر کدام از آنها در تاریخی مشخص برای بازی اصلی عرضه خواهند شد.

  جزییات و تاریخ انتشار هر یک از این محتواها به شرح زیر می باشد:

  محتواهای سیزن پس اول بازی:

  The Hidden Ones: این DLC یازیکن رو به یک سال پیش از وقایع داستان اصلی بازی خواهد برد. بازیباز در نقش شخصیت اصلی بازی یعنی بایک بوده و به مناطقی از کشور روم سفر خواهد کرد و باید با دشمنان و نیروهایی جدید مقابله نماید. این محتوا در ژانویه سال ۲۰۱۸ منتشر می شود.

  The Curse of the Pharaohs: محتوای بعدی این سیزن پس شما را در مقابل یک مومیایی قدرتمند و باستانی قرار خواهد داد. بازیباز به قلمرو جدیدی سفر می کند و با جنگجویانی مانند مبارزان باستانی Anubis و عقرب های غول پیکر مبارزه می کند این محتوا در ماه مارس ۲۰۱۸ در دسترس خواهد بود.

  The Roman Centurion and Horus Packs: دو بسته که شامل سلاح ها , لباس ها و سپر های جدید خواهد بود این محتوا نیز در ماه نوامبر ۲۰۱۷ منتشر می شود.

  A package of 500 Helix Credits: بسته ای که شامل ۵۰۰ اعتبار هلیکس بوده و به همراه یک سلاح نادر و منحصربفرد در روز انتشار بازی منتشر خواهد شد.

  جزییات محتواهای رایگان بازی به شرح زیر می باشد:

  The Trials of the Gods: در این محتوا بازیباز در برابر خدایان باستانی مصر قرار میگیرد و با شکست آنها آیتم ها و XP دریافت می کند. اولین ماموریت این محتوا پس از گذشت ۱۵ روز از انتشار بازی در دسترس می باشد.

  The Nomad’s Bazaar: در این محتوا بازرگانی سرگردان ماموریت های جدیدی را در اختیار بازیباز قرار می دهد. و با تکمیل آنها آیتم و XP بدست خواهد آمد. این محتوا در روز انتشار بازی عرضه خواهد شد.

  Photo Mode: این محتوا به بازیباز این اجازه را میدهد تا به شکل های مختلف و با فیلترهای متنوع از مناظر و اماکن زیبای بازی عکس برداری نماید. این محتوا نیز در روز انتشار بازی قابل دسترس است.

  Horde Mode: در این محتوا بازیکن با موج بی پایانی از دشمنان در Arena Gladiator مقابله خواهد کرد و تا جایی که بتواند رکورد خود را افزایش خواهد داد. رکورد به ثبت رسیده را میتوانید با دوستان و دیگر بازیبازان مقایسه کرده و آنها را به چالش دعوت نمایید. این محتوا در اوایل سال ۲۰۱۸ منتشر می شود.

  Discovery Tour: حالتی آموزشی می باشد که مکان های باستانی و مناطق زیبا بازی را در قالب توری گردشگری به بازیباز نشان می دهد. تا کاربران سراسر جهان با تمدن و فرهنگ مصر باستان بیشتر آشنا شوند. این حالت در اوایل سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد.

  بازی Assassin’s Creed Origins در تاریخ ۲۷ اکتبر ۲۰۱۷ برابر با ۵ آبان ۱۳۹۶ برای پلتفرم های PS4 , Xbox One و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

  منبع: جزییات و تاریخ انتشار سیزن پس و محتواهای رایگان بازی Assassin’s Creed Origins

  (2)(0)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.