• Asphalt 8: Airborne و Brothers in Arms 3 رسما تأیید شدند + تصویر

  gsmarena_002(2)

  تقریبا ۶ ماه پیش این عناوین از سوی گیملافت اعلام شدند ولی هیچ اطلاعات یا اسکرین شاتی از آن ها به بیرون درز نکرد.

  برای دیدن تصاویر و اطلاعات بیشتر از این دو بازی زیبا در ادامه مطلب با ما همراه شوید !

  (در واقع یک لیستی از عناوین ۲۰۱۳ گیملافت لیک شده بود که بعدا این شرکت اقدام به پاک کردن این لیست از سایت های مختلف کرد!!)البته این عنوان با نام Asphalt 8: Infinity قبلا اعلام شده بود که اکنون نام نهایی اش فرق می کند.گیملافت در نهایت از عنوان arcade racer و نسخه ی جدیدی از سری عناوین Brothers in Arms (که یک عنوان WWII-themed shooter می باشد)یعنی “Brothers in Arms 3″ را نیز معرفی نمود.پیشبینی می شود هر دو بازی در پایان سال جاری (۲۰۱۳)عرضه شوند.Asphalt 8: Airborne نیز دقیقا ۹۹ cent قیمت گزاری خواهد شد زمانی که در تابستان ریلیز شود.همچنین گیملافت بیان نموده که از physics engine جدید به گیم پلی اضافه نموده که حس و حال رانندگی خودرو ها را بهتر .همچنین به مانند گذشته جاده های زیادی نیز اضافه شده که در سرتاسر جهان گنجانده شده است.اطلاعات بیشتر در زمان نزدیک شدن به ریلیز بازی بیان خواهد شد. Brothers in Arms 3 نیز بسیار بهتر از نسخه ای که در ۲۰۱۰ به نظر می رسد.(احتمالا هر دوبازیاول برای ios و کمی بعد تر برای android عرضه می شوند.

  (۲)(۰)
 • از مطرح کردن سوالات و مشکلات خود در این بخش خودداری کنید.
 • برای رفع مشکلات در نصب بازی ها ، بحث و تبادل نظر، مشاوره، مباحث تخصصی و هرگونه موارد مشابه به انجمن اندرویدکده مراجعه کنید.
 • مطلبی درمورد مشکلات و توضیحات عمومی لازم برای نصب و اجرای بازی ها نوشته شده است که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید.